Willadoro Pokoje Gościnne - Zakopane - nocleg, pokoje.

Wyciągi narciarskie w Zakopanem

Zakopane posiada bardzo dobrze rozbudowane i wyposażone zaplecze narciarskie. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o liczne sklepy ze sprzętem, świetnie przygotowane i utrzymane stoki, ale także ogromną liczbę funkcjonujących cały czas wyciągów oraz kolejek liniowych dzięki czemu dostanie się z dołu stoku na jego szczyt zajmuje dosłownie chwilę.
Wyciągi w Zakopanem mieszczą się praktycznie przy każdym mniejszym oraz większym stoku. Na tych najmniejszych są to bardzo często konstrukcje własnej roboty, na najbardziej obleganych natomiast wykorzystany jest profesjonalny i posiadający dużą efektywność sprzęt – wszystko dla wygody użytkowników i narciarzy. Fajną ofertą dla narciarzy są  zakopane apartamenty  , bo w takim apartamencie zmięsci sie często cała rodzina czy grupa przyjaciół, a cena za osobę może być niższa niż w hotelu. Więc każdy kto szuka  noclegi w zakopanem powienien przemysleć tą oferte. 

Jednym z najpopularniejszych wyciągów jest z całą pewnością kolej linowo-terenowa na Gubałówkę. Dzięki niej trasa ponad kilometra może być przebyta w niecałe cztery minuty. Jedną z najdłuższych tras kolei liniowej jest natomiast na ta Kasprowy Wierch. Wjazd trwa dwadzieścia minut i w tym czasie pokonujemy prawie pięć kilometrów. Po dostaniu się na górę mamy możliwość zjazdu nartostradą o długości dziesięciu kilometrów, warto więc wjeżdżać na sam szczyt!

Oprócz tego każdy mniejszy stok posiada własne wyciągi krzesełkowe jak i orczykowe. Najbardziej rozbudowane ośrodki wypoczynkowe w Zakopanem zagwarantować mogą własne, małe stoki oraz wyciągi dla wygody narciarzy Wyciągi narciarskie w Zakopanem.

wersja polska deutsch englishWilladoro Pokoje Gościnne

Witkiewicza 16g
34-500 Zakopane
tel.: +48.182013296
tel.kom: +48.694180828,+48.606100597
e-mail: willadoro@neostrada.pl

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja